EKOVEL STEP CORRECT - ортопедичні устілки

регульовані ортопедичні устілки для корекції плоскостопості

№1 МЕТОД ІЗ СЕРБІЇ

ДЛЯ КОРЕКЦІЇ ПЛОСКОСТОПОСТІ
З 20-ТИ РІЧНИМ ДОСВІДОМ РОБОТИ В ЄВРОПІ

№1 МЕТОД ИЗ СЕРБИИ

ДЛЯ КОРРЕКЦИИ ПЛОСКОСТОПИЯ С 20-ТИ ЛЕТНИМ ОПЫТОМ РАБОТЫ В ЕВРОПЕ

В якому стані Ваші стопи?

Отримайте безкоштовний огляд

Заповніть форму, і Ви отримаєте промокод для безкоштовного огляду і діагностики стоп. Скористатися промокодом можна в Центрі Ekovel в Києві.

Вплив і наслідки плоскостопості і опущеного склепіння
стоп на поставу і біомеханіку тіла

Плоскостопість призводить до того, що стопи неприродньо нахиляються всередину. Цей факт сам по собі призводить до болів в передній частині гомілки (розколота гомілка) і п’яткової шпори. Також проблеми зі спиною можуть бути викликані опущеними склепіннями стоп. На додаток можуть розвинутися такі стани:

Всі перераховані вище проблеми можуть впливати на повсякденну активність через викликаний дискомфорт, що відбивається на здоров’ї людини і сприяє  набору ваги. Це як снігова куля, яка починає формуватись від відносно невеликої ділянки тіла, але  яку, в більшості випадків, можна  досить легко відкорегувати або значно знизити її вплив.

Корекція стоп за допомогою
EKOVEL STEP CORRECT
регульованих ортопедичних устілок

ІДЕЯ

Плоскостопість і пронація стопи має великий вплив на поставу, позицію тіла і його біомеханіку. Корекція кісткових структур повинна бути поступовою, точно як зубна пластина виправляє прикус.

РІШЕННЯ

Ekovel Step Correct - регульовані ортопедичні устілки, створені спеціально для підтримки всіх склепінь стопи, оснащені спеціальним механізмом, який дозволяє поступово піднімати медіальне повздовжнє склепіння

РЕЗУЛЬТАТ

Протягом 4-6 місяці поступово і безболісно відновлює нормальне склепіння ваших ніг і вирішує проблеми пронації і точок надлишкового тиску стопи. Коригуючи поставу і статику тіла ми захищаємо суглоби стопи, колін, стегон і спини від деформацій.

Отримайте безкоштовний огляд

Заповніть форму, і Ви отримаєте промокод для безкоштовного огляду і діагностики стоп. Скористатися промокодом можна в Центрі Ekovel в Києві.

Унікальні ортопедичні устілки які вибудовують склепіння стопи крок за кроком ПОСТУПОВО, БЕЗБОЛІСНО І НАПЕВНЕ

НАГОРОДИ І ВИЗНАННЯ

Діагностична система і модель корекції стопи EKOVEL використовується вже протягом 20 років і вже отримала визнання і величезну кількість нагород, якими ми дуже пишаємося:

6 ЗОЛОТИХ МЕДАЛЕЙ

і більше 20 дипломів на престижних всесвітніх виставках інноваційних продуктів і патентів

ВІДГУКИ

"Дані устілки дозволяють поступово підвищувати висоту медіального склепіння стопи до нормального рівня, на відміну від всіх можливих аналогів. Ця особливість робить їх унікальними та перспективними для практичного використання. Впевнений що з часом даний продукт буде оцінений пацієнтами та лікарями в Україні!"
"Допомогли мені регульовані устілки Ekovel step correct. За декілька місяців їх використання я відчула значне полегшення при ходінні і майже зникли натоптиші. Особливістю їх є можливість, за необхідності, самостійного регулювання висоти підйому. Процедура ця проста в використанні й для подальшого коригування і контролю лікування ведеться щоденник".
"Четвёртый месяц ношу стельки EKOVEL.И благодарю людей, которые их создали и людей, которые их привезли в Украину. Для меня эти стельки, как чудо. Перестали болеть ноги, тазобедренный отдел позвоночника встал на место, не болит поясница, исчезла боль в шейно-грудном отделе. Хочется обратиться ко всем, у кого есть плоскостопие, носите стельки EKOVEL и качество вашей жизни станет лучше во много раз!"

Отримайте безкоштовний огляд

Заповніть форму, і Ви отримаєте промокод для безкоштовного огляду і діагностики стоп. Скористатися промокодом можна в Центрі Ekovel в Києві.

ПОТРІБНО ЗНАТИ

ПОЧИНАЙТЕ ТЕРМІНОВО

НЕ ПОТРІБНО ЧЕКАТИ ВИГОТОВЛЕННЯ:
Регульована ортопедична устілка Ekovel Step Correct є готовим продуктом стандартних розмірів взуття. Відразу після того, як будуть визначені потреби в корекції, за допомогою унікальної діагностичної системи, можна починати використовувати устілки на початковій висоті склепіння, і корекція буде розпочато негайно.

РЕГУЛЬОВАНІ ОРТОПЕДИЧНІ УСТІЛКИ

Точний механізм під внутрішнім поздовжнім склепінням дозволяє  поступово проводити корекцію стопи, приблизно по ¼ мм за один поворот (кожні 7 днів). Дизайн механізму легкий у використанні, що дозволяє клієнту самостійно проводити процес корекції, згідно з виданою інструкцією   користувача.

ІНШІ ВАЖЛИВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

EKOVEL STEP CORRECT

Ортопедичні устілки для корекції стоп

Регульовані ортопедичні устілки Ekovel Step Correct поступово і безболісно вибудовують склепіння стопи і забезпечують правильне положення тіла, що запобігає виникненню деформацій спини, стегнових суглобів і ніг.

ОРТОПЕДИЧНА УСТІЛКА З МОЖЛИВІСТЮ РЕГУЛЮВАННЯ ВИСОТИ МЕДІАЛЬНОГО СКЛЕПІННЯ

Устілки Ekovel Step Correct відрізняються від всіх інших ортопедичних засобів однією важливою деталлю: наявність точного механізму в центральній частині устілки (під медіальний поздовжнім склепінням), який може регулювати висоту устілки з точністю до часток міліметра.

Це дозволяє періодично проводити корекцію склепінь стоп до оптимальної висоти склепіння, яку визначають при обстеженні в Центрі корекції стопи Ekovel.

ДОДАТКОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ УСТІЛКИ:

– наявність латеральної поздовжньої арки
– під плюсневая подушечка
– відкрита (м’яка) частина устілки під п’ятою, яка не викликає додаткові больові відчуття при шпорі п’яти

Для чього вони потрібні?

Регульовані ортопедичні устілки Ekovel Step Correct поступово і безболісно вибудовують склепіння стоп і забезпечують правильну поставу. Цим самим вони запобігають виникненню деформацій ніг, стегон і спини.

Вони підходять для будь-якого з плоскою стопою або опущеним склепінням, як дітям (від 3-х років), так і людям у віці. Діти і підлітки, у яких ще не завершився процес зростання кісток, мають можливість провести повну корекцію стоп з Ekovel Step Correct. Дорослі ж мають можливість позбавиться від щоденних болів в спині і ногах, які виникли внаслідок плоскостопості, і значно поліпшити свій спосіб життя.

ВИНАХІД СВІТОВОГО ЗНАЧЕННЯ

Нагороджений 6 золотими медалями

“BRUSSELS EUREKA ’95 and ‘98”
“Nikola Tesla and Mihajlo Pupin Belgrade ‘95”
“Archimedes Cyprus and Moscow ’98 and ‘99”